Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

Jméno:
Heslo:
Registrace
... váš a vámi tvořený regionální portál
... váš prostor pro občanskou žurnalistiku, výměnu informací, řešení lokálních veřejných problémů, setkání a seznamování

Otevření nové multifunkční haly v berounském Sportcentru Eden

31.10.2010  13:26
Článek (region)
Berounsko
Cadecron

Dnes byla v Berouně ve sportovním centru Eden otevřena nová multifunkční hala. Slavnostního přestřižení pásky se krátce po jedenácté hodině ujali starosta města Berouna Ing. Tomáš Havel a bývalý starosta a současný ministr kultury MUDr. Jiří Besser.
Následovala exhibice nejlepšího českého badmintonisty, hořovického rodáka Petra Koukala a jeho dnešního protihráče, indonéského trenéra Budiho Santosy. Diváci si mohli „vsadit“ na vítěze, 10 z nich se správným tipem se může těšit na ceny. Výsledek hry je již známý, před koncem zcela vyrovnané skóre se po posledním úderu proměnilo ve vítězství Santosy.
Ve dvanáct hodin odstartoval turnaj dalších předních badmintonistů, proti kterým si mohou zahrát i vybraní diváci. Celá akce by měla skončit kolem šestnácté hodiny.
Máte-li také chuť zahrát si badminton, navštivte někdy novou halu v Edenu, cena za pronájem kurtu na hrací hodinu (55 minut) je 250Kč, ve všední dny od 9 do 15 hodin 200Kč.

Vojtěch Vopařil


Fotogalerie (12 souborů)
1

Komentáře k článku (0) >>

Zpět  <<>>  Na přehled článků


Reklama
Blaník reality


Berounský region
 

Počasí
Technický správce a provozovatel Cadecron, © 2009 Cadecron
Seznam použitých materiálů od jiných autorů
Možnosti inzerce a kontakt