Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

Jméno:
Heslo:
Registrace
... váš a vámi tvořený regionální portál
... váš prostor pro občanskou žurnalistiku, výměnu informací, řešení lokálních veřejných problémů, setkání a seznamování

Hasiči dětem

10.09.2009  01:58
Tisková zpráva
Globální
HZS Středočeského kraje (Cadecron)

Přesně v duchu tohoto sloganu probíhala expozice preventivně výchovné činnosti programu Hasík na výstavišti v Lysé nad Labem. „Sedm statečných“ :-) tedy sedm instruktorů Hasíka z Ostravy, Bruntálu, Nového Jičína, Kladna, Berouna a Mladé Boleslavi se věnovalo dětem.V průběhu čtyř dní byl stánek draka Hasíka v obležení dětí i dospělých.

Hádanky, kvízy, skládání puzzle, házení na cíl a další a další soutěže si mohli vyzkoušet všichni návštěvníci výstaviště.Odměnou za vynaloženou snahu jim byly nově získané vědomosti a samozřejmě nějaká drobnost (vystřihovánka, pexeso, nálepka, rozvrh hodin atd).

Od roku 2010 se do programu oficiálně zapojí i Středočeský kraj a tak se drak Hasík začne více objevovat i na základních školách v tomto regionu. Výstaviště v Lysé nad Labem bylo také příležitostí k setkání hasičů, na kterém bylo možné více představit celý program preventivně výchovné činnosti. Zájem příslušníků HZS i SDH o práci instruktora byl velký. Někteří se přímo na stánku přihlásili do připravovaného kur­zu.

...

TEXT:
nprap. Bc. Jena Veselá, koordinátor PVČ Hasík
nprap. Klára Honsová


Zdroj: http://www.hzskladno.cz/index.php?det=909

// Zkráceno, celý text včetně fotogalerie najdete ve zdroji


Komentáře k článku (0) >>

Zpět  <<>>  Na přehled článků


Reklama
Blaník reality


Berounský region
 

Počasí
Technický správce a provozovatel Cadecron, © 2009 Cadecron
Seznam použitých materiálů od jiných autorů
Možnosti inzerce a kontakt