Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

Jméno:
Heslo:
Registrace
... váš a vámi tvořený regionální portál
... váš prostor pro občanskou žurnalistiku, výměnu informací, řešení lokálních veřejných problémů, setkání a seznamování

Požár osobního vozidla v Hořovicích

12.08.2010  03:06
Tisková zpráva
Hořovicko
HZS Středočeského kraje (Cadecron)

10. 08. 2010 - Dne 10. 8. 2010 devět minut po půlnoci byla krajským operačním střediskem v Kladně vyslána jednotka profesionálních hasičů z požární stanice Hořovice s technikou RZA VW Transporter a CAS 24 Mercedes Benz do hořovické části Sklenářka na požár osobního vozu.

Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o požár osobního vozu Škoda Fabia na parkovišti u bytového domu. Hořící motorový prostor a požár interiéru vozu začali hasiči likvidovat dvěma vysokotlakými proudy. Požár se pomocí sálavého tepla začínal již rozšiřovat i na vedle stojící osobní vozidlo, rovněž Škodu Fabia. Jednotka provedla uhašení požáru a zajištění unikajícího benzínu z palivového okruhu shořelého vozidla.

V dopoledních hodinách 10. 8. 2010 bylo provedeno došetření příčiny vzniku požáru na místě události za přítomnosti PČR, která si k případu povolala služebního psa na detekci akcelerantů hoření.

V současné době probíhá vyhodnocení stop zjištěných na místě požáru za účelem stanovení přesné příčiny jeho vzniku.

Škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na 250 tisíc korun, odhad uchráněných hodnot v podobě dvou vedle zaparkovaných osobních vozidel činí cca 230 tisíc korun.

por. Ing. Milan Provazník
Vyšetřovatel požárů ÚO Beroun


Fotogalerie (7 souborů)
1

Komentáře k článku (0) >>

Zpět  <<>>  Na přehled článků


Reklama
autoškola Bohouš


Berounský region
 

Počasí
Technický správce a provozovatel Cadecron, © 2009 Cadecron
Seznam použitých materiálů od jiných autorů
Možnosti inzerce a kontakt