Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

Jméno:
Heslo:
Registrace
... váš a vámi tvořený regionální portál
... váš prostor pro občanskou žurnalistiku, výměnu informací, řešení lokálních veřejných problémů, setkání a seznamování

Dopravní nehoda dodávky s lodním přívěsem

10.09.2009  01:52
Tisková zpráva
Globální
HZS Středočeského kraje (Cadecron)

Publikováno 4. 9. 2009
Jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Beroun s technikou RZA, CAS 20-Iveco, AV14-T815 a VEA-Škoda Fabia Combi ve spolupráci se ZZS a Policií ČR zasahovala u dopravní nehody dodávky s lodním přívěsem na 17,5 km dálnice D5 ve směru na Plzeň.

Nehoda si nevyžádala žádné zranění, z převrácené dodávky i z lodi docházelo k úniku provozních náplní, které byly likvidovány sorbentem. Z důvodu možného ohrožení životního prostředí a vzhledem ke skutečnosti, že nehoda blokovala dopravu v obou jízdních pruzích dálnice D5 ve směru na Plzeň, bylo velitelem zásahu rozhodnuto o vrácení zpět na kola dodávky manuální silou a lodního přívěsu s lodí pomocí vyprošťovacího automobilu AV14. Po 47 minutách od příjezdu hasičů na místo byl zásah úspěšně ukončen zprůjezdněním dálnice v obou pruzích.

Včasným zásahem bylo zamezeno vzniku rozsáhlých dopravních komplikací ve městě Beroun, kde na ulici Plzeňská probíhá oprava páteřní silniční komunikace č. 605.

mjr. Ing. Tomáš Hradil
ÚO Beroun


Fotogalerie (6 souborů)
1

Komentáře k článku (0) >>

Zpět  <<>>  Na přehled článků


Reklama


Berounský region
 

Počasí
Technický správce a provozovatel Cadecron, © 2009 Cadecron
Seznam použitých materiálů od jiných autorů
Možnosti inzerce a kontakt