Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

Jméno:
Heslo:
Registrace
... váš a vámi tvořený regionální portál
... váš prostor pro občanskou žurnalistiku, výměnu informací, řešení lokálních veřejných problémů, setkání a seznamování

Smrtelná dopravní nehoda u obce Tmaň

20.04.2010  02:35
Tisková zpráva
Berounsko
HZS Středočeského kraje (Cadecron)

18. 4. 2010 - Jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Beroun s technikou rychlý zásahový automobil RZA-VW, cisternová automobilová stříkačka CAS 20-Iveco a velitelský automobil VEA-Škoda Praktik spolupracovala se zdravotnickou záchrannou službou a Policií ČR u dopravní nehody osobního automobilu, která se stala na silnici č. 11544 cca 0,5 km před obcí Tmaň na Berounsku.

Jako první ze složek IZS dorazil na místo rychlý zásahový automobil, jehož osádka zjistila, že došlo k dopravní nehodě Fordu Scorpio, vozidlo bylo na střeše, na místě se pohyboval zraněný spolujezdec a svědkyně dopravní nehody prováděla resuscitaci řidiče. Hasiči neprodleně pokračovali v zahájené resuscitaci řidiče, ošetřili zraněného spolujezdce a provedli protipožární opatření na havarovaném vozidle. Po příjezdu lékařského vozidla ZZS se pak při resuscitaci střídali se zdravotníky. Na místo postupně dorazily 2 sanitní vozy z Berouna i Hořovic a přiletěl vrtulník Letecké záchranné služby z Plzně.

Přes veškerou snahu se nepodařilo udržet muže při životě, řidič po téměř dvou hodinách oživování podlehl svým zraněním. Zraněný spolujezdec byl transportován sanitním vozidlem k nemocničnímu ošetření.

Mimo spolupráce se ZZS zajistili hasiči přistávací plochu pro vrtulník LZS a pomocí navijáku otočili havarované vozidlo na kola.

mjr. Ing. Tomáš Hradil
ÚO Beroun


Fotogalerie (7 souborů)
1

Komentáře k článku (0) >>

Zpět  <<>>  Na přehled článků


Reklama
METRO CLUB


Berounský region
 

Počasí
Technický správce a provozovatel Cadecron, © 2009 Cadecron
Seznam použitých materiálů od jiných autorů
Možnosti inzerce a kontakt