Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

Jméno:
Heslo:
Registrace
... váš a vámi tvořený regionální portál
... váš prostor pro občanskou žurnalistiku, výměnu informací, řešení lokálních veřejných problémů, setkání a seznamování

Asistence Policii ČR při nálezu 2 usmrcených osob

31.12.2009  01:20
Tisková zpráva
Berounsko
HZS Středočeského kraje (Cadecron)

Publikováno 28. 12. 2009
Jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Beroun s rychlým zásahovým automobilem, velitelským automobilem a mikrobusem společně s jednotkou SDH města Králův Dvůr s velitelským automobilem asistovaly Policii ČR u nálezu 2 usmrcených osob v obytném vozidle v Berouně.

Hasiči provedli násilný vstup do obytného vozidla pomocí páčícího nářadí a zde nalezli muže, ženu a 2 psy bez známek života. Byl proveden monitoring vnitřního prostoru vozidla pomocí multidetektoru na přítomnost oxidu uhelnatého a kyslíku. Přivolaný lékař ZZS u osob konstatoval smrt.

Dále hasiči asistovali Policii ČR osvětlením místa zásahu přenosnou osvětlovací soupravou a halogenovým reflektorem a ustavením nehodové clony, která vytvořila prostor pro nerušenou práci kriminální policie při ohledání těl.

Za vozidlem byl připojen vlek s 10 psy. Po dojezdu veterináře bylo rozhodnuto tento vlek odtáhnout na služebnu Policie ČR, kde za asistence jednotky SDH města Králův Dvůr, která je specializována na odchyt psů, byli psi z vleku přemístěni do kotců Policie ČR.

Asistence hasičů byla ukončena krátce před 2 hodinou ranní návratem na základnu.

mjr. Ing. Tomáš Hradil
ÚO Beroun


Fotogalerie (3 soubory)
1

Komentáře k článku (0) >>

Zpět  <<>>  Na přehled článků


Reklama


Berounský region
 

Počasí
Technický správce a provozovatel Cadecron, © 2009 Cadecron
Seznam použitých materiálů od jiných autorů
Možnosti inzerce a kontakt